Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Syberia - Dojść do siebie

Syberia - Dojść do siebie

      

+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Syberia - Dojść do siebie

Kraina wiecznego lodu, rozłożystych lasów, inna planeta. Lecz nie w gigantycznych drzewach i grobowej ciszy jej siła i urok,a w tym,że tylko ptaki wędrowne wiedzą, gdzie się kończy. Podobno powiedzenie „Człowiek królem natury” nigdzie nie brzmi tak nieśmiało i fałszywie jak tam. Ale od lat ten świat zamieszkują ludzie i zwierzęta.I można tam się wybrać. Koleją transsyberyjską na przykład. Dla niektórych to podróżą życia. Wsiadają w pociąg i mkną do klimatycznego „raju”, gdzie tłuste pastwiska kuszą nieskoszonymi trawami pod śniegami po pas, gdzie spragniona,żyzna gleba tajgi wyczekuje zapłodnienia delikatnymi nasionami traw przy orzeźwiającej rocznej średniej -1 Celsjusza i gdzie czułe komary wielkości pazia królowej sprawią,że krótkie,duszne lato będzie niezapomniane…A potem są szczęśliwi. Ten wisior jest właśnie o tym. Że każdy ma swoją Syberię, swój kierunek,że podróż życia można odbyć różnie. Ważne by na nią się zdecydować. Wymiary-6,6x4,4cm; sznur-64,5 (+7cm łańcuszek do regulacji

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: