Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > We mgle o poranku

We mgle o poranku

      

+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

We mgle o poranku

Czy lubią Państwo las o poranku? Tajemniczy, spowity mgłą, zroszony rosą, cichy. Ja lubię. Wcześniej wstać jest ciężko, ale parę razy mi się udało. Pamiętam to zawieszenie czasu w nim, drepczącą pod stopami magię życia-tu mrówka, tam żuk, a tam dalej zmarznięty trzmiel, zapach i te kolory-stonowane, tak jakby jeszcze się nie przebudziły do życia. Wisior ma właśnie te kolory. Wzięłam kamień i zobaczyłam zieleń, fiolet, róż, brąz, szarość, ale wszystko jak za mgłą. Schowane, ukryte. Powstał las. Spokojny, dostojny. Myślę, że śmiało można tam na grzyby iść. Na pewno są. Proszę nie wierzyć plotkom, że w tym roku grzybów nie ma. W takim lesie są zawsze. I jest jeszcze On. Mały Jeż na rewersie. Niby nie trzeba, ale Państwo wybaczą, po prostu musiałam. Nie można było go pominąć. W końcu to on tam mieszka, a ja do niego tylko czasami w gości przychodzę.___Wisior (długość z zawieszką ok. 6 cm, szerokość 3,5 cm) jest zawieszony na 2 długich sznurach turkusów fasetowanych i kulek agatu (73 cm).

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: