Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Czcigodna pszczoła - królowa kwiatów

Czcigodna pszczoła - królowa kwiatów

      
610 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Czcigodna pszczoła - królowa kwiatów

Niewielki (!), pełen zadziwiających detali wisior, zaprojektowany przeze mnie od podstaw, wykonany ze srebra pr. 925, przedstawiający maleńką pszczołę otoczoną kwiatami, na tle motywu plastra miodu. To mój rzeźbiarski hołd dla pszczół miodnych, dzikich, a także innych gatunków owadów zapylających - tak ważnych dla przetrwania ludzkości i przepięknych samych w sobie. Wisiorek stanowi część mojej kolekcji zwierząt mocy, celebrującej naszą więź z Naturą. Praca oksydowana i polerowana, ozdobiona naturalnym bursztynem bałtyckim (4 mm) lub innym kamieniem na życzenie (w tej sprawie proszę o kontakt). Wysokość wisiorka to 3,9 cm, razem z rzeźbioną, ruchomą krawatką w kształcie mniejszej komórki plastra miodu, a szerokość, w najszerszym miejscu to 2,8 cm. Wisiorek jest niewielki (szczegółowość detalu naprawdę robi wrażenie!) i bardzo wdzięczny. Wisiorek wysyłany jest z czarnym, wegańskim sznurkiem, zapakowany w ozdobne pudełeczko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: