Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Księżycowy kotek - bransoletka

Księżycowy kotek - bransoletka

      
384 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Księżycowy kotek - bransoletka

Delikatna, srebrna bransoletka, przedstawiająca miniaturowy, charakterny portret kota, z dwoma półksiężycami po bokach, dodatkowo zdobiona przepięknymi, maleńkimi pnączami, listkami i gwiazdkami. Magiczna noc na nadgarstku, wyrzeźbiona całkowicie ręcznie przeze mnie. Kot to zwierzę obecne w wielu kulturach, praktycznie na całym świecie - w religiach, legendach i szeroko rozumianym folklorze. Kojarzony jest z tajemnicami mroku, niezależnością, czarownictwem, cierpliwością łowcy, samoleczeniem, gracją i ciekawością. Łączy się go także z dynamicznym równoważeniem przeciwieństw - mroku i światła, odpoczynku i działania, tego co wewnętrzne i zewnętrzne etc. I zawsze spadają na cztery łapy... Długość bransoletki jest regulowana, od 15 cm do 18.5 cm, jeśli potrzebna jest krótsza lub dłuższa, proszę o informację przy składaniu zamówienia . Główny, rzeźbiarski element ma 3,3 cm długości i 1,1 cm szerokości - jest niewielki i niezwykle szczegółowy. Praca oksydowana i polerowana.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: