Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Mroczne mgły

Mroczne mgły

      
1900 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Mroczne mgły

Niezwykły, ażurowy wisior, pełen zadziwiających detali, rzeźbiony i formowany przeze mnie ręcznie, wykonany ze srebra pr. 925, zdobiony pięknymi, naturalnymi kamieniami. Największy, pietersyt w kształcie miękkiej kropli (2,3 cm x 1,3 cm), przepięknie "pulsuje" granatowymi mgłami, upstrzonymi z jednej strony pomarańczowymi kropeczkami i odrobiną czerwieni (efekt jaki prezentuje pietersyt można porównać do tygrysiego oka, tyle że tu granatowego). Drobne kamienie (4 i 3 mm) to bursztyny bałtyckie i onyks. W ruchomej krawatce zdobionej kuleczkami osadziłam diopsyd gwiaździsty, który w słońcu i skupionym sztucznym świetle ukazuje czteroramienną gwiazdkę. Cała kompozycja stworzona jest tak, że rzeźbiona przeze mnie czaszka wygląda prawie jakby unosiłaby się w powietrzu nad błyskającym pietersytem. Praca unikatowa. Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką to 5,9 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 1,8 cm. Do wisiorka dołączony jest srebrny łańcuszek. UNIKAT.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: