Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Gałązka kwiecista cipeło zielona

Gałązka kwiecista cipeło zielona

      

+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Gałązka kwiecista cipeło zielona

Oryginalna broszka w kształcie gałązki z trzema kwiatami. Idealna do ozdobienia poły płaszcza lub żakietu. Podstawa wykonana została z czesanki wełnianej ręcznie filcowanej w kolorze jasno i ciemno zielonym. Do elementu filcowego przyszyte zostały kwiaty wykonane z satyny w kolorze zielonym, fluo pomarańczowym oraz rudym. Płatki zabezpieczone przed strzępieniem. Środki kwiatów wyszyte drobnymi błyszczącymi koralikami w kolorze brązowym. Z tyłu zapięcie broszkowe z blokadom. Długość elementu filcowego to 20cm , długość motywu kwiatowego 10,5cm na 7,5cm szerokości. Florystyczno - organiczny charakter broszki nada każdemu strojowi nutki romantyzmu.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 31/08/2020. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: