Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Nie zatrzymuj mnie

Nie zatrzymuj mnie

      

+ koszt przesyłki: 50.00 PLN (więcej informacji)

Nie zatrzymuj mnie

Romantyczna, pastelowa bransoleta wykonana ze srebra i naturalnych minerałów. Segmenty rzeźbione ręcznie, zdobione maleńkimi turmalinami i organiczną fakturą. Pomiędzy nimi umieściłam nieregularne kaboszony opali australijskich ujętych w koronkową oprawę. Turmaliny o smakowitych barwach i opale z ukrytymi iskierkami dyskretnych ogni pięknie harmonizują kolorystycznie. Minerały posiadają naturalne inkluzje. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Zapięcie z możliwością regulacji obwodu. Minimalna długość bransoletki to 20 cm plus 6 cm łańcuszka regulacyjnego. Na życzenie istnieje możliwość skrócenia bransoletki poprzez odjęcie jednego z segmentów. Wymiary srebrnych segmentów to średnio 2x1,8 cm (turmaliny) i 2,7x1,4 cm (największy opal). Zapięcie typu "S" - na życzenie również mogę wymienić na federing lub karabińczyk.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (50.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: