Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Skarb z jeziora

Skarb z jeziora

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Skarb z jeziora

Romantyczny naszyjnik wykonany ze srebra i naturalnych kamieni. Sercem zawieszki jest nieregularna cząstka kryształu aqua aura. To kryształ górski pokryty 24 karatowym złotem i podgrzany do wysokiej temperatury. Pod jej wpływem nabiera intensywnej, niebieskiej barwy. Minerał uznawany jest za kamień mocy, niosący pozytywną energię. Wpływa na dobre samopoczucie - korzystnie działa na aurę, pomaga usunąć negatywną energię, depresję i uczucie smutku. Polerowane dno kasetki odbija światło, więc kryształ zdaje się lśnić własnym, wewnętrznym blaskiem. Sznur, na którym zawiesiłam wisior, skomponowałam z oponek kwarcu i matowych kostek hematytu, harmonizujących barwą z kryształem górskim. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Wymiary wisiora to 5,3 x 4 cm, a jego długość mierzona wraz z krawatką wynosi 5,3 cm. Kryształ ma wymiary około 1,7 x 1,7 cm. Obwód naszyjnika regulowany w zakresie 42 - 49 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: