Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Chabry w cieniu

Chabry w cieniu

      
450 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Chabry w cieniu

Klimatyczny, baśniowy, srebrny wisior wykonany od podstaw ręcznie. Pod szklanym kaboszonem umieściłam niewielką miniaturę wykonaną przeze mnie w pojedynczym egzemplarzu. Papier barwiony własnoręcznie tuszem. Obraz skomponowany z drobnych, wycinanych elementów i uzupełniony w detale rysunkiem odręcznym. Miniatura jest zabezpieczona klejem epoksydowym, odpornym na działanie wilgoci. Tonacja niebieska, fiołkowa, granatowa i zielona. Ponad miniaturą znajduje się naturalny labradoryt o pięknym, szafirowogranatowym ogniu. Wisior zawiesiłam na pojedynczym sznurze kamieni skomponowanym z hematytów i agatów. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Wymiary wisiora z obrazkiem to 3 x 2,3 cm. Wymiary labradorytu1,3 x 1,1 cm. Całkowita długość wisiora mierzona wraz z krawatką wynosi 6,3 cm. Obwód naszyjnika regulowany w zakresie 47,5 - 55,5 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: