Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Zaklęty las na klifie

Zaklęty las na klifie

      
756 PLN 900 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Zaklęty las na klifie

Okazały, klimatyczny naszyjnik wykonany ze srebra. Zawieszka przyciąga uwagę niezwykłym, baśniowym kamieniem. To naturalny agat dendrytowy. Natura zachwyca swym kunsztem malarskim. Zatrzymała w tym okazie intrygujący pejzaż. Drzewa i leśne zarośla spiętrzone na kamiennym klifie zdają się wsłuchiwać w wiatr. Niemal słychać szmer mrocznego lasu. U dołu ozdobny pasek z maleńkim iolitem. Całość zawieszona na okrągłym, szytym rzemieniu w kolorze białym. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Wymiary wisiora to 6 x 4 cm Wymiary agatu to 5,2 x 4 cm. Obwód naszyjnika regulowany w zakresie 43 - 51 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: