Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Za dziewiątą galaktyką

Za dziewiątą galaktyką

      
2280 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Za dziewiątą galaktyką

Okazały naszyjnik w baśniowym, mistycznym klimacie. Zawieszka przykuwa uwagę wyjątkowym kamieniem księżycowym. Okaz ten ma silny, niebiesko-złoty ogień. Dodatkowo przecina go skośna smuga, która sprawia, że kamień przywodzi na myśl patrzące oko. Skarbu tego strzeże srebrny smok - zagubiony władca świata baśni i legend, zawieszony w czasoprzestrzeni, ożywia wyobraźnię. Wyrzeźbiłam go od podstaw ręcznie, podobnie jak pozostałe detale wisiora. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Całkowite wymiary wisiora to 5,2 x 4,8 cm. Średnica kamienia księżycowego wynosi 2,6 cm. Łańcuszek z możliwością regulacji długości w zakresie 55 - 68 cm. Waga: 36,2 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: