Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Z fiołkiem w garści

Z fiołkiem w garści

      
420 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Z fiołkiem w garści

Długie, romantyczne kolczyki wykonane ze srebra i naturalnych minerałów. Zdobią je owalne czaroity z towarzyszącymi im u dołu fasetowanymi łezkami lawendowych ametystów. Owalne ametysty o ciemnej, nasyconej, fiołkowej barwie dopełniają kolorystycznie tonację kolczyków. Srebro oksydowane i polerowane na połysk. Całkowita długość ozdobnej części kolczyka to 5,7 cm, wraz ze sztyftem 7,2 cm. Wymiary owalnych ametystów to 8 x 6 mm, a łezki mają wymiary 9 x 6 mm. Czaroity mają wymiary 2 x 1,2 cm. Waga pojedynczego kolczyka wynosi 5,9 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: