Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Duch słonecznego wiatru

Duch słonecznego wiatru

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Duch słonecznego wiatru

Romantyczny, okazały pierścień wykonany od podstaw ręcznie ze srebra. Jego duszą jest piękny okaz naturalnego bursztynu bałtyckiego. Pękata, wypukła, nieregularna łezka lśni słonecznym, cytrynowym blaskiem. Tu i ówdzie Natura domieszała do tej kropli jasne, mleczne pasma. Kamień kojarzy się z soczystym smakołykiem pełnym światła. bursztyn otaczają wijące się wokół gałązki z listkami i kilkoma kwiatuszkami. Bursztyn posiada naturalne inkluzje. Obrączka zdobiona na całym obwodzie prostym, geometrycznym wzorem. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Detale obrączki rzeźbione ręcznie. Bursztyn ma wymiary 23 x 12 mm. Szerokość obrączki wynosi 6 mm. Rozmiar jubilerski: 14,5/15 Rozmiar angielski: N/O Rozmiar USA: 7 Średnica wewnętrzna wynosi około 17,3 mm. Waga: 10,7 g Pierścionek nie jest regulowany i nie ma możliwości zmiany jego rozmiaru. Biżuteria sygnowana znakiem imiennym oraz cechowana w Urzędzie Probierczym próbą srebra 925.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: