Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Urok niezapominajki - pierścionek

Urok niezapominajki - pierścionek

      
240 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Urok niezapominajki - pierścionek

Ręcznie robiony od podstaw starymi, złotniczymi technikami zabawny pierścionek w formie sporej niezapominajki. Pierścionek w całości wykonany ze srebra próby 999 oraz 925 i centralnie umieszczonego, ręcznie robionego również przeze mnie, kaboszonu szkła dichroicznego w pięknym chabrowym kolorze. Szkiełko o średnicy 14 mm wypukłe i wystające ponad płatki kwiatu. Średnica całości: 35 mm Powierzchnia kwiatu dość surowa, oksydowana i ponownie lekko wypolerowana. Szklany kaboszon mieni się i skrzy mocną, brokatową poświatą a zależności od kąta padania promieni słonecznych chabrowy kolor jest mniej lub bardziej intensywny. Obrączka półokrągła, gładka o szerokości 5 mm. Waga całości: 9,91 cm. Rozmiar jubilerski: 15. Na życzenie osoby kupującej istnieje możliwość korekty rozmiaru.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: