Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Taroa - hipnotyzujący naszyjnik z druzą agatową

Taroa - hipnotyzujący naszyjnik z druzą agatową

Autor

Bartosz Ciba

      
1630 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Taroa - hipnotyzujący naszyjnik z druzą agatową

Kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Wzmacnia naszą koncentrację i zdolności analityczne, co sprzyja rozwiązywaniu problemów. Harmonizuje energie Yin i Yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat wzmacnia naszą pamięć i sprzyja poprawie odporności. Pomaga w odkrywaniu prawdy i zachęca wszystkie osoby w pobliżu do szczerości. Stymuluje naszą osobistą odwagę i chroni od niebezpieczeństw. Uspokajająze działanie agatu zapobiega bezsenności i zapewnia przyjemne sny. Zielony agat szczególnie dobrze oddziałuje na oczy. A żółty poprawia humor i sprzyja kreatywności. Czakry: splotu słonecznego i serca Przewodnik: Archanioł Ambriel Miesiąc narodzin: maj, czerwiec Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925, agat, prehnit, jadeit, wymiary wisiora: 177x50 mm, długść łańcuszka: 80 cm, regulowany, waga: 37,4 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: