Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Wijeada - romantyczne kolczyki z rubinami

Wijeada - romantyczne kolczyki z rubinami

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wijeada - romantyczne kolczyki z rubinami

Kamień światła i szlachetności. Rubin wnosi w nasze życie ogień, oferując odwagę by podążyć za szczęściem. Rozświetla ciemności naszego życia iskrą energii, pokonując je na wszystkich poziomach i planach. Wzmaga kreatywność i obdarowuje rozległą świadomością i manifestacją. Stabilizuje nasze finanse, przyciągając bogactwo.   Rubin pomaga w skupieniu uwagi, przynosząc jasność umysłu i mądrość, pomagając w wyborze najbardziej produktywnej ścieżki i w utrzymaniu motywacji. Pomoże łatwiej odeprzeć szkodliwe schematy. Czakra: podstawy, serca Przewodnik: Archanioł Uriel, Archanioł Chamuel, Archanioł Lehahiah, Archanioł Reiyel Miesiąc narodzin: lipiec Kolczyki wykonane w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925, naturalny rubin, rodonit. wymiary: 138x29 mm, waga pojedynczego kolczyka: 8,2 g, (Dla lepszego wyobrażenia o wielkości biżuterii kieruj się powyższymi parametrami.) BEZPŁATNA WYSYŁKA

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: