Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Autor

Bartosz Ciba

      
1590 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Kamień uziemienia i stabilności, przynoszący komfort, bezpieczeństwo, siłę i uzdrowienie. Eliminuje stres i równoważy aurę aż do uczucia jedności i spokoju.  Pomocny przy wzmacnianiu koncentracji oraz odpędzaniu koszmarów i szkodliwych myśli.  Tradycyjnie silny kamień ochronny zarówno w świecie fizycznym, jak i w sferze duchowej.  Jego ziemska energia przyspieszają leczenie i wzmacnianie ciała fizycznego i emocjonalnego podczas kontuzji, przedłużających się chorób i hospitalizacji. Użyteczny również przy dietach, poście oraz rzucaniu różnych używek. Może być używany do wyrównania energiii czakr. Umożliwia bezpieczne podróże astralne i pamięć o snach. Czakra: podstawy Przewodnik: Archanioł Haniel, Archanioł Sandalfon Miesiąc narodzin: Marzec Kolczyki wykonane w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925, jaspis trzmieli. wymiary: 83x33 i 80x35 mm, waga pojedynczego kolczyka: 8,7 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: