Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Autor

Bartosz Ciba

      
1272 PLN 1590 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Rathnait - misterne kolczyki z jaspisem trzmielim

Kamień uziemienia i stabilności, przynoszący komfort, bezpieczeństwo, siłę i uzdrowienie. Eliminuje stres i równoważy aurę aż do uczucia jedności i spokoju.  Pomocny przy wzmacnianiu koncentracji oraz odpędzaniu koszmarów i szkodliwych myśli.  Tradycyjnie silny kamień ochronny zarówno w świecie fizycznym, jak i w sferze duchowej.  Jego ziemska energia przyspieszają leczenie i wzmacnianie ciała fizycznego i emocjonalnego podczas kontuzji, przedłużających się chorób i hospitalizacji. Użyteczny również przy dietach, poście oraz rzucaniu różnych używek. Może być używany do wyrównania energiii czakr. Umożliwia bezpieczne podróże astralne i pamięć o snach. Czakra: podstawy Przewodnik: Archanioł Haniel, Archanioł Sandalfon Miesiąc narodzin: Marzec Kolczyki wykonane w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925, jaspis trzmieli. wymiary: 83x33 i 80x35 mm, waga pojedynczego kolczyka: 8,7 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: