Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Sefarina - niezwykły naszyjnik z ważką i ametystem

Sefarina - niezwykły naszyjnik z ważką i ametystem

Autor

Bartosz Ciba

      
4490 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Sefarina - niezwykły naszyjnik z ważką i ametystem

Kamień duchowej ochrony, przynoszący jasność umysłu i szybkość myślenia. Jego szerokie spektrum leczniczych energii działa skutecznie w różnych sytuacjach. Ametyst działa kojąco na uczucia, redukuje stres. Pomaga mierzyć się z wyczerpaniem emocjonalnym i wszelkimi bólami. Jako klasyczny kamień medytacyjny poprzez wyciszenie i koncentrację umysłu wspomaga medytację. Wzmacnia potencjał do zmiany i wzrostu i pomaga wyjść z uzależnień. Czakra: korony Przewodnik: Archanioł Zadkiel Miesiąc narodzin: luty Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925 oksydowane, ametyst, wymiary wisiora: 90x93 mm,  długść łańcuszka: 86 cm, regulowany,  waga: 22 g (Dla lepszego wyobrażenia o wielkości biżuterii kieruj się powyższymi parametrami.) BEZPŁATNA WYSYŁKA Marzysz o niepowtarzalnej biżuterii, zaprojektowanej wyłącznie dla Ciebie? Napisz do mnie :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: