Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Tethys - wyjątkowy naszyjnik z fioletowym agatem

Tethys - wyjątkowy naszyjnik z fioletowym agatem

Autor

Bartosz Ciba

      
1150 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Tethys - wyjątkowy naszyjnik z fioletowym agatem

Kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co pozwala szybciej rozwiązywać problemy. Równoważy energie Yin i Yang, przynosi spokój i pewność siebie.  Agat stabilizuje aurę eliminując i transformując negatywne energie na wszystkich poziomach. Usuwa wrogość i wzmacnia dobrą reputację oraz wytrzymałość. Pozwala dostrzec prawdę i zachęca do szczerości. Podnosi naszą osobistą odwagę i chroni od niebezpieczeństw. Wpływa uspokajająco, zapobiega bezsenności i przyciąga przyjemne sny. Czakra: trzeciego oka Przewodnik: Archanioł Ariel, Archanioł Zadkiel Miesiąc narodzin: wrzesień Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925, agat, ametyst, wymiary wisiora: 93x34 mm, długość łańcuszka: 82 cm, regulowany, waga: 29,2 g (Dla lepszego wyobrażenia o wielkości biżuterii kieruj się powyższymi parametrami.)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: