Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Wirrin - jesienny naszyjnik z krwistym mokaitem

Wirrin - jesienny naszyjnik z krwistym mokaitem

Autor

Bartosz Ciba

      
1580 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wirrin - jesienny naszyjnik z krwistym mokaitem

Kamień Matki Ziemi, Wspomagający nas w odczuwaniu i łączeniu się z prądami elektromagnetycznymi prądami Ziemi. Pozwala nam używać tych energii aby wzmocnić naszą wolę i skupić osobistą moc. Mokait wzmacnia wiecznego ducha akceptacji zmian i poszukiwania nowych doświadczeń. Znany jako podnoszący pewność siebie, poczucie wartości i świadomość pełnego potencjału. Idealny do pozbycia się prokrastynacji, skupienia na konkretnym celu lub wzmocnienia motywacji.  Mokait niesie energię zwierzęcej wiedzy lub instynktu i pogłębia nasze własne instynkty podczas podejmowania decyzji oraz wyboru kierunku w podróżach fizycznych i duchowych. Czakra: podstawy Przewodnik: Archanioł Haniel, Archanioł Sandalfon Miesiąc narodzin: listopad Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925 oksydowane, mokait, hessonit, wymiary wisiora: 107x42 mm, długość łańcuszka: 86 cm, regulowany, waga: 28,4 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: