Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Iracema - zjawiskowy naszyjnik z bursztynem

Iracema - zjawiskowy naszyjnik z bursztynem

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Iracema - zjawiskowy naszyjnik z bursztynem

Kamień energii życia i manifestacji. Nosi bardzo korzystny dla nas ujemny ładunek elektryczny. Przyciąga energię słońca, dzięki czemu wydobywa piękno właściciela, pomaga w manifestacji jego pragnień, wzmacnia możliwości intelektualne i jasność umysłu. Bursztyn ma zbawienny wpływ na naszą aurę, wypełniając ją złotym światłem, co ogólnie sprzyja leczeniu. Transformuje wszystko negatywne w energie równowagi, oczyszczenia, spokoju i ochrony. Przynosi również obfitość, sukces, witalność i entuzjazm. Czakra: splotu słonecznego Przewodnik: Archanioł Tahariel Miesiąc narodzin: maj Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925,, bursztyn, wymiary wisiora: 90x44 mm, długość łańcuszka: 84 cm, regulowany, waga: 28,6 g (Dla lepszego wyobrażenia o wielkości kieruj się powyższymi parametrami.) Marzysz o niepowtarzalnej biżuterii, zaprojektowanej dla Ciebie? Napisz do mnie :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: