Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kairah - efektowny naszyjnik z pirytem

Kairah - efektowny naszyjnik z pirytem

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Kairah - efektowny naszyjnik z pirytem

Kamień niezwykłej ochrony i pozytywnej osłony.  Pomaga nam komunikować się bardziej otwarcie I szczerze, zapewniając emocjonalną i fizyczną ochronę. Jeśli miewasz trudności z decyzjami i cierpisz z braku pewności, piryt jako amulet wzmocni Twoją pewność siebie. Dzięki właściwościom odbijającym jest wspaniałym narzędziem w medytacji lub wróżeniu, a także doskonałym kamieniem-tarczą.  Piryt podnosi wytrzymałość fizyczną i stymuluje intelekt oraz pomaga zmienić myśl w rozsądne czyny. Jest wspaniałym kamieniem do użytku w magii bogactwa i manifestacji potrzebnych energii. Piryt usuwa z naszej aury negatywne potencjały i pomaga się skupić. Czakra: podstawy Miesiąc narodzin: Lipiec, Sierpień Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925 oksydowane, piryt, wymiary wisiora: 170x54 mm, długość łańcuszka: 89 cm, regulowany, waga: 33 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: