Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Oranna - magiczny naszyjnik z kwarcem ET

Oranna - magiczny naszyjnik z kwarcem ET

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Oranna - magiczny naszyjnik z kwarcem ET

Kwarc jako kamień mocy harmonizuje i równoważy. Wzmacnia energię myśli oraz oczyszcza duszę, umysł i ciało. Jego oczyszczająca energia ma silne działanie ochronne. Bywa używany do odbijania czarnej magii, diagnostyki w leczeniu oraz komunikacji z duchami i innymi światami. Kryształy ET są przekaźnikami uniwersalnej siły życiowej, jak wszystkie kryształy kwarcu. Jednak pobierają one one energię na swoim pojedynczym końcu, wzmacniają, rozszczepiają i przekazują ją wieloma końcówkami z drugiej strony miriadą małych promieni. Kwarc ET jest wspaniałym leczniczym kryształem. Czakra: korony Miesiąc narodzin: Kwiecień Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925 oksydowane, kwarc ET, wymiary wisiora: 112x38 mm,  długość łańcuszka: 83 cm, regulowany,  waga: 17,8 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: