Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Enity - naszyjnik srebrne piórko z akwamarynem

Enity - naszyjnik srebrne piórko z akwamarynem

Autor

Bartosz Ciba

      
1330 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Enity - naszyjnik srebrne piórko z akwamarynem

Kamień optymizmu i kreatywnej ekspresji, uwalniający od wpływów. Uspokaja temperament oczyszczając emocje znajdujące się w stanie zastoju. Przynosi spokój i opanowanie oraz umożliwia niezakłócony przepływ pomysłów. Akwamaryn jest także korzystny przy dolegliwościach uszu, nosa, gardła i systemu nerwowego oraz pomaga w atakach paniki, fobii i choroby morskiej. ***** Naszyjnik wykonany w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki.    ~  Kamień - naturalny akwamaryn    ~  Srebro - 15,5 g pełnego srebra pr. 925, posiada polską cechę probierczą (zajrzyj do tabeli)    ~  Wymiary - 74x25 mm    ~  Łańcuszek - 84 cm, regulowany    ~  Masa całkowita - 16,7 g ***** z a m ó w i e n i e Ten niepowtarzalny naszyjnik jest już gotowy do wysyłki! Każde zamówienie jest elegancko pakowane w ekologiczne materiały, co czyni je wspaniałym prezentem dla Ciebie lub kogoś bliskiego. WYSYŁKA BEZPŁATNA WSZĘDZIE!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: