Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Jahari - eleganckie kolczyki z czerwonym koralem

Jahari - eleganckie kolczyki z czerwonym koralem

Autor

Bartosz Ciba

      
712 PLN 890 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Jahari - eleganckie kolczyki z czerwonym koralem

Czerwony koral to kamień pojednania z naturą w całej różnorodności jej cudów. Wycisza emocje i przynosi spokój. Stymuluje intuicję, wyobraźnię i zdolność wizualizacji. Czerwony koral pomaga skupić energię na celach. Wzmacnia zdolności przywódcze i determinację. Odpędza uczucia żalu i frustracji. Czerwony koral symbolizuje radość, dostatek, ochronę i obfitość. Budzi pasję, romans i siłę. ***** s z c z e g ó ł y Kolczyki wykonane w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki.    ~  Kamień - naturalny koral czerwony    ~  Srebro - 9,7 g pełnego srebra pr. 925, posiada polską cechę probierczą (zajrzyj do tabeli)    ~  Wymiary - 77x22 mm    ~  Masa pojedynczego kolczyka - 5,5 g ***** z a m ó w i e n i e Te niepowtarzalne kolczyki są gotowe do wysyłki! Każde zamówienie jest elegancko pakowane w ekologiczne materiały, co czyni je wspaniałym prezentem dla Ciebie lub kogoś bliskiego. WYSYŁKA BEZPŁATNA WSZĘDZIE!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: