Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Wygnańcy mroku

Wygnańcy mroku

      
1500 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wygnańcy mroku

Baśniowy, intrygujący naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra. Wisior o nieco mrocznym klimacie przykuwa uwagę pięknymi kamieniami o nietuzinkowych światłach. Górę zdobi szlachetny opal skrzący się neonowymi ognikami w odcieniach zieleni i błękitu. Kamień posiada naturalny rysunek ciemnych linii na powierzchni. Dół wisiora to smukły labradoryt z niebieskim światłem zorzy, oprawiony w ozdobną ramkę. Sznur kamieni skomponowałam z szafirów i barwnego hematytu oraz ozdobnych, srebrnych elementów. Srebro mocno przyciemniane i wypolerowane na połysk. Całkowita długość wisiora mierzona wraz z zawieszkami to 8,2 cm. Wymiary labradorytu to 35 x 16 mm. Opal ma wymiary 22 x 17 mm. Obwód naszyjnika regulowany w zakresie 44 - 53 cm. Bez możliwości wykonania podobnego wzoru na zamówienie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: