Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Japonia - 1000 papierowych żurawi

Japonia - 1000 papierowych żurawi

      
1438 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Japonia - 1000 papierowych żurawi

Kraj inności, symboli, kontrastów i harmonii jednocześnie. W kwietniu drzewa masowo puszczają spektakularne pąki i przez chwilę cały kraj otula różowa mgiełka. Istnieje nawet specjalny zwyczaj hanami ("oglądanie kwiatów") – idzie się wówczas szlakiem kwitnących wiśni. Przypomnieć one mają człowiekowi o sile, młodości, ale też i o ulotności życia. __ Podobno wiosną człowiek ma w sobie najwięcej nadziei, a spotkanie żurawia dobrze wróży - w Japonii uważany jest za posłańca dobrej nowiny, jest symbolem szczęścia, wierności i długowieczności, a także mądrości i doświadczenia, które przynosi z dalekich podróży. W Japonii żuraw to święty ptak i żyje 1000 lat. Ale gdyby Państwu nie udało się spotkać żurawia – nic nie szkodzi. Podobno sam jego wizerunek wystarczy i już wróży pomyślność, a osoba, która własnoręcznie złoży z origami 1000 żurawi, na pewno spełni swoje życzenie. ___ Wymiary wisiora: 6,5x6,5 cm. Wisior zawieszony na sznurze rodonitów (63,5 cm + 6 cm łańcuszek do regulacji).

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: