Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Boliwia - Historia pewnego melonika

Boliwia - Historia pewnego melonika

      
1565 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Boliwia - Historia pewnego melonika

Podobno od czasu pojawienia się melonika w 1849 żadna znana osobistość nie nosiła go tak stylowo, jak robią to cholity z Boliwii. Wszystko zaczęło się w Manchesterze. Dwaj bracia wyprodukowali linię kapeluszy z zamiarem sprzedania ich brytyjskim pracownikom kolejowym pracującym wówczas w Boliwii, ale… okazały się zbyt małe. Boliwijscy mężczyźni w ogóle na nie patrzeć nie chcieli, z kolei Boliwijki oszalały na ich punkcie. Mylą się Państwo, jeśli myślą, że cholity po prostu zakładają melonik jak popadnie i idą w miasto. Sposób ułożenia kapelusza wiele może powiedzieć: kapelusz noszony pośrodku głowy - mężatka, przechylony – niezamężna lub wdowa. Skoro Boliwia, to lama być po prostu musiała:) Tak, są też alpaki i wigonie, ale to właśnie lamy są nadzwyczaj dostojne, eleganckie i pełne wdzięku. No i melonik pasuje im jak nic.:) ___ Wymiary wisiora: 7,3 x 4,2 cm. Lama jest zawieszona na podwójnym sznurze hematytów (62 cm + 6 cm łańcuszek do regulacji).

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: