Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Gdybym miała skrzydła

Gdybym miała skrzydła

      
780 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Gdybym miała skrzydła

Romantyczny, baśniowy, okazały pierścień wykonany od podstaw ręcznie ze srebra. Rozbudowana korona przykuwa uwagę skrzącym się opalem monarch (opal laboratoryjny). Skrzy się niebieskimi i seledynowymi ognikami. Przypomina skrzydło egzotycznego motyla oprószone mieniącym się pyłkiem. Ozdobne, organiczne motywy wiodą myśli ku łąkom i leśnym zaułkom. Obrączka zdobiona na całym obwodzie. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Detale obrączki rzeźbione ręcznie. Opal monarch ma wymiary 25 x 14 mm. Szerokość obrączki wynosi 6 mm. Rozmiar jubilerski: 17 Rozmiar angielski: P Rozmiar USA: 8 Średnica wewnętrzna wynosi około 18 mm. Pierścionek nie jest regulowany i nie ma możliwości zmiany jego rozmiaru. Bez możliwości powtórzenia na zamówienie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: