Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Szumią lasy jesienne

Szumią lasy jesienne

      
2520 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Szumią lasy jesienne

Wyrazisty naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra. Zawieszka zdobiona organicznymi motywami roślinnymi i odręcznie grawerowanym rysunkiem. W górnej części oprawiłam unikatowy okaz bursztynu bałtyckiego. Centralne jego pasmo transparentne, o jasnożółtym odcieniu, obramowane jest ciemniejszymi, miodowymi brzegami o nierównej, lekko chropowatej powierzchni. Kontrasty te czynią minerał wyjątkowo intrygującym. U dołu dodałam turmalin o cieniowanej barwie przechodzącej z zieleni w zgaszony róż. Po prawej stronie połyskuje granat hessonit, który wspaniale podkreśla ciemne akcenty kolorystyczne bursztynu. Naszyjnik skomponowałam z barwnych cyrkonii i granatów - pięknie harmonizują z barwami głównych kamieni. Całość srebra przyciemniana i polerowana na połysk. detale formowane ręcznie. Wymiary wisiora to 6,3 x 6,5 cm. Bursztyn ma wymiary 60 x 25 mm. Wymiary turmalinu to około 14 x 8 mm. Hessonit ma wymiary 8 x 7 mm. Obwód naszyjnika regulowany w zakresie 51 - 59,5 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: