Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Gdybyś zgubił drogę

Gdybyś zgubił drogę

      
900 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Gdybyś zgubił drogę

Gdybyś zgubił drogę, gdybyś szedł zbyt spiesznie, zatrzymaj się w zieleni. Gdyby dni mijały cię zbyt płoche, gdyby umykały, jak spóźnione pociągi, zatrzymaj się w zieleni. Podnieś głowę ku ciszy. Poszukaj wspomnień przodków, oddziel noce i sny od zgiełku spraw, zatrzymaj się w przestrzeni. Niech twój bezruch doświadczy, że gwiazdy nocą zmieniają swoje położenie, a tam, nad tobą, jest dobry dystans do spojrzenia na czas. TECHNIKA: Wisior wykonany częściowo z glinki Art Clay Silver. Oprawa kamieni - technika tradycyjna. MATERIAŁY: srebro, kwarc tytanowy, turmalin, agat aqua. PARAMETRY: Długość wisiora: 75 mm. Kwarc: 15x13 mm. Turmalin: 11x9 mm. Agat: 9x6 mm. Długość łańcuszka: 60 cm. UWAGI: Ten przedmiot jest wykonany częściowo z wykorzystaniem srebrnej glinki Art Clay Silver. Może nosić cechy wynikające z użycia tegoż materiału oraz znamiona pracy ręcznej z nim związanej, to znaczy: drobne nierówności, ślady pędzla, możliwe wgłębienia, delikatne ryski, czasem odcisk narzędzi lub palców.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 08/07/2022. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: