Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Humbak – albo o sytuacjach beznadziejnych

Humbak – albo o sytuacjach beznadziejnych

      
2051 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Humbak – albo o sytuacjach beznadziejnych

Przeczytałam, że populacja humbaków z 450szt. wzrosła na tyle, by móc wykreślić ten gatunek z księgi zwierząt zagrożonych. Sprawa wydawała się beznadziejna-90% gatunku zniknęło, szanse na odbudowę były bliskie zeru. A jednak–trochę inicjatywy, pomysłów, sporo wysiłku i efekt powala. To tak jak niekiedy w życiu. Wszyscy to znamy. Czasami różne rzeczy się sypią, wydaje się, że nic nie da się zrobić, bez szans, niemożliwe i tylko cud mógłby coś zdziałać. I to jest właśnie ten moment, w którym możemy sobie pomyśleć o humbakach.:) To właśnie ten cud–nadzieja, chęć i wysiłek. Mówi się, że nadzieja to umiejętność walki w beznadziejnej sytuacji. Każdemu mogą sprawy się zawalić. Pojęczmy sobie wtedy, ponarzekajmy, popłaczmy, pozałamujmy się, a potem…pomyślmy o humbakach. O tym, jak coś, zdawałoby się zupełnie martwe, niemożliwe i zaprzepaszczone, może jeszcze kiedyś radośnie wyskoczyć z wody i bawić się wśród fal.__Wymiary wisiora (z zawieszką) 8x5,5 cm; sznur 55 cm (+6cm łańcuszek do regulacji

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: