Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Magiczne Opale (naszyjnik)

Magiczne Opale (naszyjnik)

Autor

Anna Mroczek

      
350 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Magiczne Opale (naszyjnik)

Stworzony od podstaw ręcznie w srebrze 999, 930 i 925. Wycinana blaszka, zlutowana ze zmłotkowaną obramówką z drutu, w różnych rozmiarach, z ozdobnym kwiatem i kulką. Na blaszce umieściłam różnokolorowe okrągłę, szlifowane kryształy Swarovski 4,5mm w kolorach: white opal [mleczna biel], air blue opal [mleczny, z jasnoniebieską poświatą], light grey opal [mleczny, z jasnoszarą poświatą] . Pięknie szlifowana łezka Labradorytu, z niebieską poświatą, opleciona ręcznie techniką wire-wrapping. Dodatkową ozdobą są dwa spływające łańcuszki, na końcu których umieściłam kryształy Swarovski 4mm w kolorze white opal. Praca oksydowana do spranej czerni, polerowana do połysku w miejscach wypukłych. Średnica blaszki: 2,6cm. Długość o krawatki po koniec łańcuszków: 17cm. Obwód łańcuszka: 48cm. Możliwość wykonania innej wersji kolorystycznej. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki poleconej priorytetowej, ubezpieczam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: