Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wierny na zawsze

Wierny na zawsze

Autor

Anna Mroczek

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wierny na zawsze

Najlepszy przyjaciel człowieka, zawsze wierny i oddany swojemu towarzyszowi. Wspaniały kompan wędrówek, zabaw. Niezastąpiony pocieszyciel... Każdy miłośnik psów doskonale wie, że ciężko o lepszego kumpla. Ten, którego kawałek "wystaje" znad blaszki, to niebywały psotnik. Wisiorek zabawny, niecodzienny, tworzony od podstaw ręcznie ze srebra 999, 930 i 925. Blacha formowana, szlifowana, lutowana z ręcznie kształtowanym kawałkiem pieska. Ręcznie wybijane "ślady" na blaszce. Naturalny bursztyn: 4 i 3 mm, w odcieniu koniaku. Wymiary: 3,3 długości całkowitej, 1,7 cm maksymalnie na szerokość. Otwór w krawatce: 4,5 x 3 mm. Praca utrzymana w tonacji szarości - oksydowana [przyciemniona w procesie utleniania srebra] i przecierana. Waga całkowita: 1,75 g. Istnieje możliwość dokupienia łańcuszka do wisiorka [dowolna długość] - na zamówienie, proszę o kontakt. Biżuteria zostanie zapakowana w elegancie pudełeczko. Do wyboru: przesyłka polecona priorytetowa [wartościowa] oraz przesyłka kurierska.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: