Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > In omnibus caritas

In omnibus caritas

Autor

Anna Mroczek

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

In omnibus caritas

Talizman, wykonany od podstaw ręcznie w srebrze 999 i 925. Blacha grawerowana - z łacińską sentencją: "in omnibus caritas" co oznacza "we wszystkim miłość". U góry i u dołu przylutowane ozdobne, ręcznie tworzone z drutu - elementy, na wzór pnączy; w 2 kolejnych rogach blaszka zwinięta niczym papirus. Zwieńczeniem całości jest cudnie czysty, idealnie fasetowany, soczyście słoneczny - kwarc madeira o wymiarach 23 x 16 mm. W łańcuszek wplecione przejrzyste i nieprzejrzyste, fasetowane i gładkie, naturalne: granaty, cytryny, spessartyny. Obwód łańcucha: 90 cm, przekładany przez głowę. Długość: - wisiorka: 7 cm - a samej blaszki z dużymi oczkami: 3,6 cm. Szerokość blaszki: 1,8 cm. Waga całości: 15 g. Praca mocno zoksydowana [przyciemniona], przetarta i satynowana przy napisie, wypolerowana do połysku w miejscach wypukłych. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki [kurierska wartościowa].

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: