Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Sekrety Rubinowej

Sekrety Rubinowej

Autor

Anna Mroczek

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Sekrety Rubinowej

Niezwykły sekretnik, wykonany od podstaw własnoręcznie ze srebrnej blachy i drutu, w srebrze 999 i 930. Zamykany ozdobną szpilką zakończoną kulką [z bezpiecznym, spiłowanym "szpicem"]. Szpilka przechodzi przez 4 dolutowane ogniwa, uniemożliwiając sekretnikowi otwarcie się podczas noszenia, na końcu, pod kwiatkiem, ukryłam srebrny baranek wypełniony silikonem, który utrzyma szpilkę w miejscu i nie pozwoli jej się wymknąć bez naszej wiedzy. Całość mocno zoksydowana [do wielu odcieni szarości], dodatkowo satynowana i miejscami drapana do białego srebra - by stworzyć ciekawy kontrast. Kamień: naturalny Rubin o ciekawej barwie purpurowej czerwieni. Pochodzenie kamienia: Madagaskar. Waga: 2,52 ct. Wymiary: 9 x 7,2 x 4,1 mm. Blaszka zewnętrzna ma wymiary: 2,9 x 2,2 mm. Całkowite wymiary wiszącego wisiorka: 3,5 x 2,8 cm. Zawieszony na długim łańcuszku, w obwodzie 75 cm. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki poleconej priorytetowej, ubezpieczam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: