Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Wrapped Almonds

Wrapped Almonds

Autor

Anna Mroczek

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wrapped Almonds

Niesamowite kolczyki ze srebra 999, 930, 925 i kryształów Swarovski w kolorze Heliotrope (niezwykle się mienią w odcieniach niebieskiego i fioletu - zależnie od kąta padania światła). Heliotrope jest w moim odczuciu zdecydowanie jednym z najbardziej zjawiskowych odcieni, jakie Swarovski stworzył - absolutnie każdy zwróci uwagę na kolczyki, które grą światła mimowolnie przyciągają wzrok. Migdały 22mm, ręcznie oplecione srebrem, niepowtarzalność kolczyków gwarantuje brak projektu - oba kolczyki tworzyłam naprzemiennie, by wzór jednego był lustrzanym odbiciem drugiego - bez planu, wg bieżącego pomysłu dla danego oplotu. Zamówienie podobnych nigdy nie będzie identyczną drugą parą. Całość unieruchomiona cienkim jak włos drucikiem. Bigle - kajdanki (można nieodpłatnie wymienić na klipsy - wtedy proszę o wiadomość). Długość całkowita: 3,8cm. Bardzo lekkie. Biżuteria zoksydowana (przyciemniona), przetarta, cieniowana i wypolerowana; zostanie zapakowana w eleganckie pudełeczko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: