Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Maxi Queen

Maxi Queen

Autor

Anna Mroczek

      
425 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Maxi Queen

Symbol płodności - wspaniały prezent dla ukochanej kobiety czy żony, przyjaciółki, czy po prostu: dla siebie samej. Wierzysz w magiczną moc amuletów? Nie wierzysz? To bez znaczenia, w każdej sytuacji naszyjnik wywoła sensację wśród otaczających Cię osób, wprawi Cię w dobry nastrój, poprawi humor, sprawi, że poczujesz się wyjątkowa. Unikat - tego nie ma nikt. Naszyjnik wykonany w całości ręcznie, od podstaw, ze srebra pr 999 i 925 - oksydowany (przyciemniany), ręcznie przecierany i delikatnie wypolerowany. Głównym motywem jest Ametyst o średnicy ok 2 cm oraz białe, naturalne perły rzeczne 0,6 - 0,8 cm. Ozdobę stanowią różnego rodzaju kulki i oliwki (również srebrne) o fakturze siatki, diamentowane, disco jak i gładkie. Długość wisiorka z krawatką: 11,5 cm. w najszerszym miejscu: 2,5 cm. Obwód łańcuszka: 37,5 cm (możliwość przedłużenia, w tym celu proszę o kontakt przed zakupem). Waga całości: 13,5 g.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: