Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Lily - kontrast - granat i złoto

Lily - kontrast - granat i złoto

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Lily - kontrast - granat i złoto

Wyjątkowo elegancki komplet Lily został przeze mnie stworzony z najpiękniejszych minerałów w kolorze granatu. Duże i gładkie krople pięknego Lapisu Lazuli z widocznymi złotymi plamkami Pirytu, fasetowane brioletty Iolitu oraz łezki Szafiru swobodnie spływają na srebrnych łańcuszkach oraz pięknie kontrastują ze złotymi kulkami gold filled (Stop zawiera 5% złota a swą ceną przewyższa srebro) oraz srebrem pokrytym 24K złotem. Kolczyki zostały wykonane pracochłonną techniką wire-wrapping w formie wygodnych sztyftów. Efektowne i zwiewne - idealny dodatek na co dzień i na wielkie wyjście. Srebro jakiego użyłam jest próby 930 oraz 999. Całość zoksydowałam oraz wypolerowałam. Do kolczyków dołączone są srebrne baranki [925]. Wymiary kolczyków: 6,2cm na 2,1cm; wymiary wisiora: 7,3cm na 2,7cm. Biżuteria będzie zapakowana w eleganckie pudełeczko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: