Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Infinite z Labradorytem niebieskim - pierścień

Infinite z Labradorytem niebieskim - pierścień

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Infinite z Labradorytem niebieskim - pierścień

'Infinite' to kolekcja biżuterii z pięknymi minerałami osadzona na szerokich bazach. Niezwykły i unikalny pierścionek, który przedstawiony jest na zdjęciach stworzony został przeze mnie z czystej, młotkowanej i polerowanej miedzi oraz srebra próby 930 i 999. Minerał jakiego użyłam to kaboszon ślicznego Labradorytu o niebiesko-złoto-zielonym efekcie labradoryzacji (21mm x 27mm), osadzony na szerokiej (13mm - 20mm) obrączce z możliwością regulacji. Korona pierścienia ma wymiary całkowite: 35mm na 21mm. Wyjątkowa forma przyciąga wzrok a sam pierścionek wspaniale leży na palcu, niemal stapiając się ze skórą. Można go nosić tyłem do przodu. Rozmiar jubilerski - regulowany (od spodu). Proszę o podanie rozmiaru, na jaki dopasować obrączkę - ów rozmiar powinien być większy niż węższych pierścionków. Polecam!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: