Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Charlotte - Czaroit w srebrze

Charlotte - Czaroit w srebrze

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Charlotte - Czaroit w srebrze

Wyjątkowo efektowny i okazały naszyjnik o nazwie ~~ Charlotte ~~. Z dbałością o każdy szczegół wyplotłam ten wisior całkowicie ręcznie ze srebra oraz miedzi. Kaboszon pięknego Czaroitu (40mm x 24mm) oprawiłam w srebrną kasetkę a towarzyszące mu: Kwarce Dymne, Cytryny i Peridoty o szlifie diamentowym - w miedź. W naszyjniku użyte również zostały kuleczki Turmalinu. Całość składa się w misterną, bogatą i romantyczną formę. Kombinacja kolorów minerałów czyni naszyjnik niezwykle eleganckim elementem ubioru. Całość zoksydowałam/przyciemniłam i wypolerowałam. Po tym zabiegu naszyjnik zyskał nowe życie i podkreślone zostały przestrzenne kształty. Wisior mierzy 7cm na 5cm w najwyższym miejscu a długość całkowita łańcuszka to ok. 50cm lecz mogę go dopasować do indywidualnych potrzeb - proszę o taką wiadomość prywatną po zakupie. Polecam serdecznie!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: