Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Art Nouveau - pierścień w czerni i złocie

Art Nouveau - pierścień w czerni i złocie

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Art Nouveau - pierścień w czerni i złocie

Ekstrawagancki pierścień Art Nouveau to niezwykłe szaleństwo formy w eleganckich barwach! Ornamentacja wokół kamieni przypomina srebrne pnącza wijące się wokół nich. Swobodna kompozycja oraz czarno-złota kolorystyka sprawiają, że pierścień ten jest wyjątkowym egzemplarzem. Minerały jakich użyłam do jego stworzenia to: wysokiej klasy fasetowane brioletty oraz sople chandelier błyszczącego Spinelu oraz łezki fasetowanego Cytrynu. Pierścień wypleciony jest z różnej grubości srebrnego drutu najwyższej próby 999 oraz bazy próby 930 a także srebrnego drutu pokrytego 24K złotem. Dla podkreślenia złoceń dodałam gładkie i błyszczące kulki Gold filled. Pierścień jest bardzo okazały. Wymiary korony: 4cm x 2,3cm. Rozmiar jubilerski 13. Całość została zoksydowana i wypolerowana. Serdecznie polecam ten wyjątkowy i zatrzymujący wzrok dodatek:)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: