Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Golden Waves - naszyjnik z Cytrynem

Golden Waves - naszyjnik z Cytrynem

      

+ koszt przesyłki: 17.00 PLN (więcej informacji)

Golden Waves - naszyjnik z Cytrynem

Ten delikatny ale wyrazisty naszyjnik stworzyłam z udziałem pięknych minerałów: dużej brioletty fasetowanego Cytrynu (14mm x 11mm), niewielkiego, fasetowanego Granatu (4mm) oraz fasetowanych oponek Kwarcu Lemon oraz Granatu. Cytryn oraz Granat zostały oprawione tradycyjnie i tą część wisiorka pozostawiłam w surowej formie. Całość została fantazyjnie opleciona czystą miedzią, którą uformowałam w ozdobne zawijasy, otulające minerały niczym fale. Całość została zoksydowana dla podkreślenia przestrzenności oplotów oraz wypolerowana. Wisior ma wysokość całkowitą 3,6cm oraz 2,9cm szerokości w najszerszym miejscu. Łańcuszek ma długość ok. 59cm a zakończony jest tradycyjnym zapięciem. Jego długość może być dowolnie zmieniona (bez dopłat). Serdecznie polecam ten romantyczny naszyjnik jako upominek, dodatek do codziennej garderoby jak i do koktajlowej kreacji :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: