Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Eclipse - pierścień

Eclipse - pierścień

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Eclipse - pierścień

Ekstrawagancki pierścień ECLIPSE to niezwykłe szaleństwo formy w eleganckich barwach! Wykonany został przeze mnie pracochłonną techniką wire wrapping. Swobodna kompozycja oraz granatowo-złota kolorystyka sprawiają, że pierścień ten jest wyjątkowym egzemplarzem. Minerał jakiego użyłam do jego stworzenia to przepiękna, duża, fasetowana brioletta Lapis Lazuli. Pierścień wypleciony jest z różnej grubości miedzianego drutu. Dla podkreślenia jego głębi całość zoksydowałam i wypolerowałam . Pierścień jest bardzo okazały. Wymiary korony: 3,7cm x 3,2cm. Rozmiar regulowany - po zakupie proszę o wiadomość na jaki rozmiar uformować obrączkę. Serdecznie polecam ten wyjątkowy i zatrzymujący wzrok dodatek:) Polecam przeczytanie opisu dotyczącego miedzi nad galerią moich przedmiotów, gdzie dowiecie się Państwo, iż metal ten dodawany jest do srebra i złota:) Osoby noszące owe metale nie powinny być wobec tego uczulone na miedź.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: