Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Niebieskie liście... jak niebieskie migdały

Niebieskie liście... jak niebieskie migdały

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Niebieskie liście... jak niebieskie migdały

Może od dziś, zamiast o niebieskich migdałach, będziemy myśleć o niebieskich liściach? :) Nieważne o czym niebieskim myślimy, ważne, aby nie pozbywać się marzeń. To one motywują nas do aktywności w wielu dziedzinach życia. Czasem dążenie do spełniania marzeń jest ważniejsze od ich realizacji. Torba, którą widzisz przed sobą została uszyta z niebieskiego ekozamszu. Ozdabia ją przywieszka złożona z dwóch ręcznie wykonanych liści z imitacją bursztynu osadzoną w mosiężnej oprawie. Torba zapinana jest na zamek. Całość usztywniona pianką. Dno zostało wzmocnione i zabezpieczone przed zabrudzeniem nóżkami. Środek wykończony jest bawełnianą podszewką. Wewnątrz, na przedniej ścianie, 2 otwarte kieszonki - na telefon i na drobiazgi, na tylnej - kieszonka z czterema przegródkami na długopisy, duża otwarta kieszeń na notatnik/kalendarz oraz kieszonka na portfel zapinana na zamek. Wymiary torebki: szer.43cm, wys.31cm, szer. dna 13cm, dł. uchwytów 72cm, szer. uchwytu 4cm. Model: P-1/E1/4

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: