Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Trzy liście - czarne,brązowe

Trzy liście - czarne,brązowe

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Trzy liście - czarne,brązowe

Pojemna i lekka torebka w kształcie koła do noszenia na ramieniu lub w ręku. Torebka uszyta z ekozamszu alkantara w kolorze brązowym. Przód torebki ozdobiony roślinnym ornamentem w kolorach czarnym i ciemnobrązowym, wykonanym pracochłonną techniką aplikacji podszywanej. Dzięki tej technice płaszczyzna powierzchni delikatnie wystaje powyżej wykonanej kompozycji tworząc wrażenie reliefu na tkaninie. Torebka posiada usztywnione pianką ściany i dno. Zapinana jest na zamek. Całość stębnowana mocnymi nićmi kaletniczymi. Środek torby wykończony bawełnianą podszewką w kolorze ciemnobrązowym. Wewnątrz - na przedniej ściance - kieszonka dwudzielna na telefon komórkowy i drobiazgi, na tylnej - zapinana na zamek kieszonka na portfel. Do kieszonki przymocowany jest metalowy łańcuszek na klucze. Wymiary torebki: średnica 31 cm, szerokość dna 16,5 cm, długość uchwytów 62 cm, szerokość uchwytu 5 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: