Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Miniokrąglak szaro-czarny

Miniokrąglak szaro-czarny

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Miniokrąglak szaro-czarny

Mała torebka w kształcie koła do noszenia zarówno na ramieniu (prosto lub na krzyż) jak i w ręce. Posiada cienki pasek ze sztucznej skóry, którego długość możesz dowolnie regulować. Torebka uszyta jest z szarego ekozamszu. Przód torebki ozdobiony jest roślinnym ornamentem w kolorze czarnym wykonanym techniką aplikacji podszywanej dającej wrażenie "reliefu" na tkaninie. Torebka zapinana jest na zamek. Ściany i dno torebki usztywnione są pianką. Całość stębnowana mocnymi nićmi kaletniczymi. Środek torby wykończony bawełnianą podszewką. Wewnątrz na przedniej ściance kieszonka na telefon komórkowy i mały notes, na tylnej - zapinana na zamek - kieszonka na portfel. Wymiary torebki: średnica 19 cm, szerokość dna 9 cm, długość paska 130 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: