Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Do ręki > Mysterious Gray Garden

Mysterious Gray Garden

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Mysterious Gray Garden

Unikatowa torebka dla wyjątkowej kobiety! Jej prototyp powstał na potrzeby konkursu zorganizowanego przez portal Sophisti. Jej wyjątkowość doceniło jury pod przewodnictwem Bożeny Batyckiej, dzięki czemu uczestniczyła w finale konkursu podczas Warsaw Fashion Street. Torebka wykonana jest z wysokiej jakości ekozamszu, techniką aplikacji odwróconej. Inspiracją do powstania misternego wzoru były grawerowane ramki torebek z przełomu XIX i XX w. Oprócz aplikacji torebkę ozdabiają maleńkie kryształki w ażurowej oprawie. Nowoczesnego charakteru dodają jej metalowe uchwyty, które można zdemontować i tym samym przekształcić ją w wieczorową kopertówkę. Torebka zapinana jest na zamek i zapięcie magnetyczne. Wszystkie dodatki mają kolor srebrny. Wnętrze wykończone jest estetyczną podszewką. W środku znajdują się 2 kieszonki w tym jedna zapinana na zamek i ozdobiona aplikacją. Wymiary torebki: wys. z uchwytami 37cm, wys. bez uchwytów 18,5cm, szer. 29cm, szer. dna 8cm, średnica uchwytów 22,5cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Do ręki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: