Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Zawsze bądź kreatywna! :)

Zawsze bądź kreatywna! :)

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Zawsze bądź kreatywna! :)

Torba z kolekcji "Pomaluj swój świat!". Jest to kolekcja torebek poprawiających nastrój :) Torebka uszyta z ekozamszu alkantara w kolorze niebieskim. Przód torby ozdobiony jest aplikacją wykonaną z ekozamszu i sztruksu, złożoną z małych kółek w kolorach: czarnym, ciemnofioletowym, bordowym, lilaróż i ecru. Torbę można nosić na ramieniu (prosto lub na krzyż) albo w ręku. Posiada pasek, którego długość możesz dowolnie regulować. Torebka zapinana jest na zamek. Ściany i dno usztywnione są pianką. Środek torby wykończony jest bawełnianą podszewką. Wewnątrz na przedniej ściance kieszonka dwudzielna na telefon komórkowy i drobiazgi, na tylnej - zapinana na zamek kieszonka na portfel. Do kieszonki przymocowany jest metalowy łańcuszek na klucze. Wymiary torebki: średnica 31cm, szerokość dna 12cm, max. długość paska 130cm. Niebieski to kolor wody, nieba i umysłu. Działa uspokajająco, wycisza i pozwala się skoncentrować. Pobudza do kreatywnego myślenia. Pomaluj swój świat na niebiesko! :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: