Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Torba na 1001 drobiazgów :)

Torba na 1001 drobiazgów :)

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Torba na 1001 drobiazgów :)

Duża torba do noszenia na ramieniu (prosto lub na skos), albo w ręku. Idealna do miasta, do pracy, czy na uczelnię. Mieści zeszyty w formacie A4 i wszystkie niezbędne akcesoria. Posiada regulowany, odpinany pasek. Boczne wiązania torby pozwalają na regulację jej wielkości i noszenie torby na kilka sposobów. Torba wykonana z ciemnobeżowej, grubej, prążkowanej bawełny, ozdobiona zakładkami oraz metalowymi okuciami kaletniczymi w kolorze srebrnym. Środek torby wykończony bawełnianą, mocną podszewką. Wewnątrz 3 kieszonki - na przedniej ściance jedna kieszonka dwukomorowa i jedna jednokomorowa, na tylnej kieszonka zapinana na zamek. Torba zapinana na zamek błyskawiczny. Całość stębnowana mocnymi nićmi kaletniczymi. Maksymalna wielkość torby: szerokość 68 cm, długość mierzona od wcięcia w karczku do dolnego brzegu 40 cm, długość z uchwytami około 62 cm. Długość uchwytów mierzona od wcięcia w karczku 54 cm, szerokość uchwytów 5 cm. Maksymalna długość regulowanego paska 145 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: